Laminine - Mlodosc i Zdrowie - ZAKUP

Przejdź do treści

Menu główne:

Laminine - Mlodosc i Zdrowie

Skład Laminine (1 kapsułka):
-
OPT9 - 620 mg
Opatentowana formuła
zawierająca ekstrakt z jaja kurzego oraz

- Proteiny morskie (chrząstka płetwy rekina)
- Fito-proteiny (fermentowany groch żółty)

Inne składniki:
- Krzemionka
- Stearynian magnezu


Dostępne opakowania po 30 i 120 kapsułek

Laminine to suplement diety, zawierający naturalne składniki, witaminy i pierwiastki śladowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nazwa Laminine pochodzi od lamininy – jednego z białek, które stanowi główną podstawę większości komórek i organów w ciele. W słowie Laminine wydzielono „nine”, czyli liczbę 9, która symbolizuje 9 najważniejszych dla organizmu aminokwasów.

Najważniejszym składnikiem preparatu i źródłem jego sukcesu jest opatentowana formuła OPT9, która zawiera wyciąg z zapłodnionego jaja kurzego w 9 dniu inkubacji, a więc w chwili, kiedy zawiera ono wszystkie składniki niezbędne do budowy organizmu. Najważniejszym z nich jest FGF czyli czynnik wzrostu fibroblastów, pełniący ogromną rolę w organizmie. Formuła OPT9 zawiera również wszystkie 22 aminikwasy.

Laminine jest produktem całkowicie naturalnym. Zawiera proteiny morskie oraz roślinne.

Produkt posiada certyfikat FDA i HALAL


Skład Laminine OMEGA+++ (1 kapsułka)
- OPT (MicroActive CoQ10) zastrzeżona mieszanka - 850 mg
- Omega 9 (kwas gamma-linolenowy) - 5 mg
- EPA (kwas eikozapentaenowy) - 210 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy) - 140 mg
- Witamina K2 (Menachinon -7) - 25 mcg 31%

Pozostałe składniki:
- Żelatyna
- Lecytyna sojowa
- Gliceryna
- fosfatydylocholina
- Dwutlenek tytanu
- Wosk pszczeli


Opakowanie zawiera 30 kapsułek

Laminine OMEGA+++ powstała jako preparat uzupełniający działanie Laminine i jest skierowana przede wszystkim do osób z chorobami sercowo-naczyniowymi.

Głównym składnikiem, podobnie jak w przypadku Laminine, jest ekstrakt z zapłodnionego jaja kurzego w 9 dniu inkubacji, jednak tu został wzbogacony innymi składnikami:

Kwasy tłuszczowe: Omega 3, 6, 9 - pozwalają utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi. Decydują o prawidłowym rozwoju dzeci i i właściwym funkcjonowania organizmu. Są niezbędne w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.


Koenzym Q10 - najsilniejszy znany przeciwultleniacz, który pozwala utrzymać w dobrej kondycji naczynia krwionośne, ale też stabilizuje błony biologiczne, chroni komórki przed starzeniem oraz wspomaga również system immunologiczny.

Witamina K2 - zapobiega osadzaniu się wapnia w naczyniach krwionośnych, zapewnia natomiast jego odpowiedni poziom w kościach i zębach.


Produkt posiada certyfikat FDA i HALAL


Produkt Laminine zawiera niezbędne do życia aminokwasy. Oto funkcje niektórych z nich:


- Glutaminian i glicyna – aminokwasy, które odgrywają kluczową rolę w łączeniu neuronów. Czynnik wzrostu fibroblastów natomiast hamuje i niszczy zmutowane geny białka, odpowiedzialne za utratę pamięci – efekt: Laminine ma wpływ na poprawę pamięci.

- Leucyna i izoleucyna – składniki do produkcji wielu istotnych składników biochemicznych, wykorzystywanych do stymulacji mózgu – w efekcie następuje poprawa uwagi i koncentracji, a także wzrost poziomu energii w organizmie. Aminokwasy te usuwają także zmęczenie psychiczne.

- Lizyna – reguluje poziom serotoniny w mózgu, co ma wpływ na poprawę nastroju oraz zwiększenie libido u osób zażywających leki przeciwdepresyjne.

- Arginina – ma pozytywny wpływ na układ krążenia oraz poprawę libido.

- Cysteina w połączeniu z glicyną – zapobiegają procesom starzenia się komórek, poprawiają stan włosów i skóry, a także pełnią ważną rolę w usuwaniu toksyn z organizmu.

- Lecytyna – kontroluje poziom cholesterolu w krwi.

Więcej informacji na stronie: http://www.eggoflife.com/friendlyu/science.shtml

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego