Jak stosować - ZAKUP

Przejdź do treści

Menu główne:

Jak stosowaćLaminine nie jest lekiem, a jedynie suplementem diety, dlatego nie można jednoznacznie wskazać, jaka dawka jest zalecana przy konkretnej chorobie. Wszystko zależy od kondycji zdrowotnej naszego organizmu. Każdy z nas może sobie ustalić zarówno indywidualną dawkę Laminine, jak i częstotliwość jej zażywania (np. tylko przed śniadaniem, między posiłkami, itd.). Nie jest raczej zalecane zażywanie Laminine krótko przed snem, ponieważ dodaje ona organizmowi energii i można mieć problemy z zaśnięciem.


Osoby zdrowie, aktywne, które chcą zachować jak najdłużej dobrą formę, mogą zażywać Laminine profilaktycznie – 1 kapsułkę dziennie, minimum 30 minut przed posiłkiem.

Osoby, które nie mają poważnych dolegliwości fizycznych, ale czują się np. zmęczone czy osłabione. Mogą przyjmować Laminine np. 2 razy dziennie po 1 kapsułce 30 minut przed posiłkiem.

Można również przyjmować Laminine cyklicznie, np. w pierwszym tygodniu 3 razy dziennie, w drugim 2 razy dziennie, w trzecim 1 raz dziennie lub zrobić przerwę, a następnie rozpocząć cykl od początku.

W poważnych problemach zdrowotnych, przy silnie wyniszczonym organizmie, można rozważyć przyjmowanie Laminine w wyższych dawkach – nawet do 8-9 kapsułek dziennie przez dwa tygodnie, w dawkach podzielonych, 3 razy dziennie. Następnie, w trzecim i czwartym tygodniu zmniejszyć dawkę do 5-6 kapsułek. Jeśli w tym czasie nastąpiła wyraźna poprawa zdrowia, można w kolejnych tygodniach zmniejszać dawkę do 2-4 kapsułek dziennie.
Laminine OMEGA+++  zawiera dodatkowe składniki, w tym kwasy tłuszczowe Omega 3, 6, 9, koenzym Q10, witaminę K2 i chrząstkę rekina.
Maksymalna dawka Laminine OMEGA+++ na dobę to 2 kapsułki! Dawki tej nie wolno przekraczać.Bardzo ważne (!!!) – zarówno przy zażywaniu Laminine jak i Laminine OMEGA+++
jest picie dużej ilości wody, aby wspomóc organizm w oczyszczaniu się z toksyn.
Zalecane spożycie wody w naszym klimacie, to 4 szklanki wody na każde 20 kg ciała!


Laminine można również podawać zwierzętom, pamiętając, że są one znacznie mniejsze niż ludzie, więc i dawka preparatu powinna być mniejsza. Leczniczo 0,5 kapsułki dziennie dla kota, 1 kapsułka dla dużego psa. Zwierzęta reagują na Laminine bardzo szybko, dlatego nie stosuje się jej długo. Profilaktycznie, u starszych zwierząt, można podawać Laminine np. dwa razy w tygodniu po 0,5 kapsułki.


Zwierzętom nie podajemy Laminine OMEGA+++, ponieważ są nadmiernie pobudzone!
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak długo należy zażywać Laminine, żeby nasz stan zdrowia wyraźnie się poprawił. Niezliczone świadectwa mówią o tym, że pierwsze pozytywne efekty widoczne są w bardzo krótkim czasie, jednak należy pamiętać, że to mózg zarządza pozytywnymi substancjami zawartymi w Laminine i kieruje je w pierwszej kolejności tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Jeśli chorowaliśmy przez kilka lat i nasz organizm jest wyczerpany chorobą, to nie możemy się spodziewać, że wyzdrowiejemy w ciągu kilku-kilkunastu dni, zażywając jedną kapsułkę. Organizm potrzebuje czasu, by odzyskać siły. Jeśli chcemy przyspieszyć pozytywny efekt, należy zacząć od większych dawek i zmniejszać je stopniowo, kiedy efekty stają się widoczne. W tym pierwszym okresie bezwzględnie należy pić duże ilości wody.


Sugerowane dawki Laminine przy poszczególnych schorzeniach zobacz tutaj:

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego