Efekty stosowania Laminine - ZAKUP

Przejdź do treści

Menu główne:

Efekty stosowania Laminine

Przypadki


Poniżej podajemy opis przypadków zastosowania Laminine wraz z dawkowaniem.

Zgodnie z życzeniem osób, które udzieliły informacji, ich dane pozostają anonimowe.


- Nowotwór krtani, ostatnie stadium. Ze względu na ogólny zły stan zdrowia nie zastosowano chemio i radioterapii. Osoba przyjmowała 6 kapsułek Laminine (2 x3) oraz 1 Laminine omega na dobę. Po dwóch tygodniach nastąpiła bardzo duża poprawa.

- Nowotwór jelita grubego, zaawansowany. Radioterapia nie przyniosła efektów, lekarze nie zdecydowali się na operację. Podawano 10 kapsułek Laminine na dobę, 2 kapsułki Laminine omega oraz wspomagająco Digestive i Immune. Po miesiącu markery nowotworowe spadły i mieściły się w normie. Po pół roku nowotwór zmniejszył się na tyle, że została przeprowadzona operacja usunięcia guza.

- Nowotwór żołądka, nieoperacyjny. Ze względu na ogólny zły stan zdrowia zakończono stosowanie chemioterapii. Zastosowano Laminine w dawce 12 kapsułek na dobę. Kapsułki były otwierane i ich zawartość podawano w postaci zawiesiny. W ciągu 4 tygodni stosowania markery nowotworowe spadły i zaczęły mieścić się w normie. Znacznie poprawiły się ogólne wyniki badań. Ponownie zastosowano chemioterapię – w porozumieniu z onkologiem utrzymano wspomagające stosowanie Lamininy w dawce 6-10 kapsułek na dobę.

- Poważne wrzody żołądka, silne bóle brzucha, krwawienia z odbytu – potwierdzone w gastroskopii. Zastosowano Laminine 4 kapsułki na dobę i Laminine omega 1 kapsułka. Ponowna gastroskopia, przeprowadzona po 3-miesięcznej kuracji nie wykazała żadnych zmian patologicznych w żołądku.

- Cukrzyca typu 2 z ranami na nogach. Zastosowano Laminine w dawce 3 kapsułki na dobę. Po miesiącu zaczęły goić się rany, cukier stabilizował się na poziomie 80. Po dwóch miesiącach rany się zamknęły, dawkę insuliny zmniejszono do 1/3 poprzedniej. Ustabilizowało się również ciśnienie.

- Porażenie rdzenia kręgowego, paraliż wszystkich kończyn. Po miesiącu zażywania 6 kapsułek Laminine i 2 Laminine omega na dobę, zaczęło wracać czucie w kończynach.

- Dziecko z epilepsją. Podawano 1 kapsułkę Laminine na dobę (2x1/2). Początkowo nastąpiło pogorszenie – zwiększenie liczby ataków, jednak sytuacja ustabilizowała się. Po 4 tygodniach ataki prawie ustąpiły (1 na tydzień, poprzednio 4-5 w tygodniu) i zdarzają się sporadycznie.

- Złamanie kości nadgarstka. Przy dawce 6 kapsułek Laminine na dobę złamanie zrosło się w ciągu 3 tygodni, co potwierdziło zdjęcie rtg wykonane przy zmianie gipsu.

- Udar mózgu. Podawano Laminine w ilości 6 kapsułek na dobę. W ciągu dwóch tygodni stosowania nastąpiła znaczna poprawa w mowie.

- Trądzik różowaty, zmiany skórne w miejscach intymnych, pod pachami i w pachwinach otwarte rany. Zastosowano 6 kapułek Laminine na dobę i 2 kapsułki Laminine omega. W ciągu 2 miesięcy rany zagoiły się. Stan skóry znacznie się poprawił.

- Zespół niespokojnych nóg. Objawy ustąpiły przy 2 kapsułkach Laminine na dobę. Pierwsze efekty były widoczne już drugiego dnia.

Opinie

- Po śmierci męża zachorowałam na depresję. Mój ogólny stan zdrowia również się pogarszał. Bratanica przysłała mi Laminine i Laminine omega+++ z prośbą, żebym zażywała przynajmniej po 1 kapsułce dziennie. Po 2 tygodniach uświadomiłam sobie, że mój nastrój znacznie się poprawił, nabrałam chęci do życia, wyszłam do ludzi, zaczęłam ponownie uprawiać ogródek. Wcześniej nie zdawałam sobie nawet sprawy, w jak złym byłam stanie (K.S.).

-  W sierpniu 2013 r. moja mama (wówczas 80 lat) zachorowała na owrzodzenie żylne. Wokół ropiejącej rany znajdował się obszar martwej tkanki o średnicy kilku centymetrów. Chirurg twierdził, że rana nie zagoi się prawdopodobnie do końca życia. I rzeczywiście klasyczne leczenie nie przynosiło żadnych efektów. W maju 2014 r. zaczęłam podawać mamie Laminine (3 kapsułki zwykłej i 1 omegę), nic więcej w jej leczeniu nie zostało zmienione. Po kilku tygodniach rana przestała ropieć, a następnie zaczęła się stopniowo spłycać. Po kilku miesiącach zaczęła się regenerować martwa tkanka wokół rany. W sierpniu 2015 r. po owrzodzeniu żylnym nie ma śladu, a moja mama przy okazji odmłodniała z wyglądu :)

- Od lat choruję na nadciśnienie. Po dwóch pierwszych kapsułkach Laminine zniknęło mi uciążliwe napięcie w głowie i szum w uszach. Myślałem, że to przypadek, ale objawy nie wróciły. Po tygodniu stosowania Laminine musiałem zmniejszyć dawki leków (J.S.)

- Praktycznie od początku stosowania Laminine zniknęły mi objawy meteoropatii. Dotąd nic na mnie nie działało - kiedy pojawiały się chmury nie mogłam kompletnie nic robić, a zwłaszcza myśleć. W ostatnim burzowo-deszczowym czasie nie mam żadnych problemów z myśleniem i pracą (E.).

- Mój 11-letni syn miał poważne problemy z koncentracją, co powodowało problemy z nauką. W ciągu dwóch tygodni zauważyłam poprawę, co przełożyło się również na efekty w szkole. (M.W.)

- Mam problemy z cerą naczynkową. Od kilku tygodni stosuję Laminine w połączeniu z Laminine OMEGA+++ i zauważyłam, że stopniowo znikają mi "pajączki" na nogach. Stan i wygląd mojej skóry znacznie się poprawił, cera się rozjaśniła i zaczęły mi zanikać drobne zmarszczki. Jestem ciekawa, co będzie dalej :) (M.M.)

- Odkąd stosuję Laminine moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Dobrze śpię, a rano nie potrzebuję już 4 razy przestawiać drzemki:)  Kiedy patrzę w lustro, to widzę siebie, a nie kogoś z opuchniętą po nocy twarzą i podpuchniętymi oczami. Koledzy w pracy przestali już pytać, skąd taka odmiana:) Niektórzy już sami kupili Laminine:) (A.M.)

- Od lat cierpię na bezsenność. Nie myślałem, że to może się zmienić. Po Laminine zasypiam i budzę się o normalnej porze. Dawno się tak nie wysypiałem. (B.S.)

- Ostatnio, wychodząc z pracy ok. 17, zwróciłam uwagę na moją koleżankę - zmęczoną, z podkrążonymi oczami, niemającą siły się nawet odzywać. Uświadomiłam sobie, że cztery tygodnie temu - zanim zaczęłam zażywać Laminine - wyglądałam i czułam się dokładnie tak samo jak ona, a teraz mam mnóstwo energii przez cały dzień. Dopóki nie dotarło do mnie to porównanie, nie zdawałam sobie sprawy, że Laminine ma aż takie działanie. Zdecydowanie polecam! (A.W.).
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego